Konzultant/ka pasivní linky - Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A12419

Zařazeno na pozici:

Zákaznický servis Praha

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* Dobré komunikační dovednosti.
* Motivaci a zájem poskytovat vysokou kvalitu zákaznické podpory.
* Schopnost efektivně řešit dotazy a požadavky klientů.
* Základní znalost práce na počítači.

Náplň práce

Pojďte se připojit do našeho hravého a našlápnutého týmu. Podívejte se na náš web https://www.aaaauto.cz/oddeleni-call-centrum a instagram @aaaauto.kariera nebo se k nám rovnou přijďte nezávazně podívat!
* Budete poskytovat zákaznickou podporu, zároveň se nebudete starat o hledání nových zákazníků - linka je pasivní.
* V našem týmu panuje přátelská atmosféra s individuálním přístupem. Budete pracovat s kolegy, kteří mají stejný cíl - poskytovat znamenitý zákaznický servis.

A pozor, nemusíte mít žádné zkušenosti s auty – všechno potřebné Vás naučíme!

Nabízíme

* Garantovanou mzdu 35 000 Kč (ve zkušební době).
* Stabilní práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Možnost firemního ubytování v Praze.
* Jistotu kariérního růstu a rozvoje v rámci společnosti.
* Odborné školení a podpora od zkušeného mentora.
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.
Pokud jste komunikativní a motivovaný člověk, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na společné setkání.